Hakkımızda

 Yumurta üreticisi olduğu için yumurta pazarlayarak başladığı işte daha sonraları süt ürünleri, zeytin, reçel derken kahvaltılık malzemelerin tamamının tedarikçi firması olmuştur. 2002 yılında anlaşıp satışına başladığımız Banvit Tavukçuluğun ürettiği kırmızı et ürünü olan Gözde markalı salam, sucuk, sosis, jambon, burger, köfte, kaplanmış ürünler ve döner Antalya Bölge Bayiliği ile ürün çeşidimizi artırmış bulunmaktayız. Bunun yanında İş Bankası kuruluşu olan Fora Zeytinlerinin bölge catering bayiliğini de yapmaktayız. Test

Devamını oku
Clean and Simple

Hizmetlerimiz

1987 yılından bu yana Antalya da pazarlama faaliyetlerine devam etmekte olup kısa zamanda Akdeniz bölgesinde evdışı toplu tüketim firmaları arasında ön sıralarda yer almaktadır.

Firmamız Antalya Altınova da 3000 m2 lik 5 adet - ve + derecelerde soğuk hava deposuna sahiptir. Bunun yanısıra 7 adet soğutuculu kamyon 4 adet pazarlama aracı ve 25 çalışanı ile yumurta, zeytin, süt ürünleri, reçel, bal, turşu, mantar, et ürünleri, piknik grubu, konsantre meyve suyu, çay ve kahve ürün yelpazesiyle siz saygı değer partnerlerimize hizmet vermektedir.

jQuery Powered

Neler yaptık

Finans sektöründeki faaliyetlerini 1996 yılında bünyeye katılan AlternatifBank, AYatırım ve ALease ile sürdüren Anadolu Grubu’nun, perakende sektöründeki en eski şirketi Adel Kalemcilik... Alman Faber-Castell ile kurulduğu 1969 yılından bugüne süregelen ortaklıkla pazar lideri konumunda. Faber-Castell, Johann Faber ve Adel markalarıyla geniş bir ürün yelpazesinde kırtasiye sektöründe hizmet veriyor ve 50’ye yakın ülkeye ihracat yapılıyor.

Contuct Us

İletişim

Zuhret İnşaat Kuyumculuk

Tel  
  : 0318

email :