• screen 2

  Adobe 6

  Sayfa mizanpajı, görüntü düzenleme, vektörel çizim ve baskı üretimi için zaman kazandıran özellikler ile en sıkışık dönemlerde bile işlerinizi yetiştirin. Baskı projelerini yaratıcılık ve kaliteden taviz vermeden, daha hızlı teslim edin. 

   

   

 • screen 2

  Corel PaintShop Pro X4

  Corel® PaintShop™ Pro X4, şimdiye kadar ki en iyi resimlerini oluşturma özgürlüğü sağlıyor. Yeni HDR modülü, fotoğraf harmanlama özelliği ve güncellenmiş RAW Lab ile, inanılmaz fotoğraflarınızı yönetmek, oluşturmak ve paylaşmak için ihtiyaç duyacağınız herşeyi ellerinize getiriyor.

   

 • screen 2

  Corel

  Corel® WordPerfect® Office X5 – Standard sürümü, kelime işlem, elektronik tablo, sunum ve eopsta işlemleri için temel bir ofis paketidir. Paket, en yeni üretken yazılımları, web'in en iyileri ile birleştiriyor. Tümü yeni Web hizmetleri, Microsoft® Office SharePoint® desteği, daha fazla PDF aracı ve Microsoft Office ile daha iyi uyumluluk sayesinde daha hızlı çalışın ve çok daha verimli paylaşın.

   

Hakkımızda

picture

Eğitim ve Seminer Programları  Apple Premium Reseller Dijital Yaşam Eğtim Seminer'lerine katılmak için aşağıdaki programlardan dilediğinize kayıt yaptırabilirsiniz. Artı Bilgisayar A.Ş.'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Devamı

Hizmetler

picture

tüm çalışanlarıyla bütün faaliyetlerini müşterisinin memnuniyeti için yoğunlaştırmayı, ürün ve hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmeyi, ürünleri zamanında ve eksiksiz olarak teslim etmeyi ve israfı ortadan kaldırmayı ilke olarak hedeflemiştir.

Devamı

Neler yaptık

picture

Müşterilerimize,daha iyi hizmet verebilmek üzere,bitişik bina satın alınmış olup, mevcut faaliyet alanımız bir okadar daha genişletilmiştir

 

Hoşgeldiniz

resmi twitter sayfası. Bizi takip etmeye devam edin..   Twittlerimizden biri bir gün size yarayabilir. Unutmayın!

 Facebook sayfasına aşağıda linkten ulaşabilirsiniz. Facebook sayfamızda Kampayalarımız Günlük duyurularımız Etkinliklerimiz Teşhir Ürünleri 2.El ürünler yer almaktadır.  Soru ve Görüşleriniz bizim için önemlidir

 

Son projelerimiz

picture

 • Sign İstanbul Fuarındaydık

  1-4 Aralık 2011 tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Salonu'nda düzenlenen 13. Uluslararası Açık Hava Reklamcılığı Fuarı'nda kullanıcılarımızı ağırladık.
 • İki şirketimiz de Interpromedya İlk 500 Bilişim Şirketi sıralamasında

  Interpromedya tarafından her sene düzenlenen ve Bilişim sektörünün göstergesi niteliğinde olan Bilişim500 sıralamasında grubumuzda bulunan her iki şirketimiz de yerini aldı.
 • ZWCAD Yapı Fuarındaydı

  27Nisan - 1Mayıs 2011 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Beylikdüzü fuar merkezinde düzenlenen YAPI fuarına katıldık.
 •  

  İletişim

  Adres: Kemalpaşa Mah. No: 98 ÇANAKKALE / MERKEZ

  Tel  
    : 0286

  email :