• First Image

  Dekorasyon alanında kaliteli ve her anlamda müşteri

  memnuniyetini ilke edinmiş çalışanlarımızla

  müşterilerimize hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

 • First Image

  Mimari, statik, elektrik ve sıhhi tesisat projeleri optimum hızda hazırlanır ve biran önce uygulamaya geçilir.

 • First Image

   

  İnşaat yapımı tahmin edildiği gibi yüzlerce prosedür

  gerektiren hata kabul etmeyen zorlu bir yolculuktur!
  İnşaat yapımı tahmin edildiği gibi yüzlerce prosedür
  gerektiren hata kabul etmeyen zorlu bir yolculuktur!

   

graph

Hakkımızda

1965 yılında kurulmuş ve ilk faaliyetlerine başlamıştır. 1968 yılında şirket hisselerinin %99'u Garanti Bankası tarafından satın alınmıştır. 1984 yılında 'na geçmiş olup, faaliyetine devam etmektedir.


Devamını oku

graph

Hizmetlerimiz

Zemin Etüdü
Su Edütü
Jeo Fizik Etüdü ( Sismik-Rezistivite Etüdleri )

Fiyatlarımızdan yararlanmak için lütfen arayınız...


Devamını oku

graph

Neler yaptık

Yaklaşık 130 bin m2 üzerinde toplam 1500 konuttan oluşan Mavişehir'de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 64 m2'den 200 m2'e kadar farklı büyüklükte daireler yer alıyor. Standart klima, ankastre beyaz eşyalı mutfak, çelik dış kapı, parke yer döşemeleriyle son derece modern tasarlanan Mavişehir yürüyüş parkurları, yüzme havuzları ve açık spor alanları yer alıyor.

Hoşgeldiniz

İnşaat yapımı tahmin edildiği gibi yüzlerce prosedür gerektiren hata kabul etmeyen zorlu bir yolculuktur!Mimari, statik, elektrik ve sıhhi tesisat projeleri optimum hızda hazırlanır ve biran önce uygulamaya geçilir.Dekorasyon alanında kaliteli ve her anlamda müşteri memnuniyetini ilke edinmiş çalışanlarımızla müşterilerimize hizmet etmeyi amaçlıyoruz.

Haberler

SPORT CENTER  YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR 
Beylikdüzü Ayışığı Sports Center - Sağlık ve spor merkezi

1000 metrekare alanda hizmet veren Ayışığı Sport Center'ın  kapılarını, 11 Nisan 2009'da açtı. 

İçerisinde 2 sauna, 2 Türk Hamamı, tuz odası, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, masa tenisi, soyunma odaları, duşlar ve vitamin barı bulunan modern spor merkezi, Ayışığı Halting Place sakinlerini sağlıklı bir yaşam ile buluşturdu.

Sport Center'ı kullanıcıların ihtiyaçları için büyük bir titizlikle tasarlayan Demir İnşaat, bu amaçla Polonya'nın Velicko şehrinde özel olarak imal edilen "tuz odalarını" da projeye dahil etti. Polonya'da, madenlerde çalışan işçilerin astım ve ciğer hastalıklarının mucizevi bir şekilde iyileşmesinin keşfedilmesiyle ortaya çıkan tuz odalarının, astım, öksürük, bronşit, alerjik hastalıklar gibi birçok sorunu tedavi ettiği kanıtlandı. 

Odada, yer ve duvarların kaya tuzuyla kaplanmasıyla havaya karışan tuz partikülleri, solunum yoluyla vücuda yayılıyor. Ayrıca spor sırasında kaybedilen tuzun, sağlıklı bir şekilde kazanılması da sağlanıyor. 

Kapalı havuz bölümünde ise modern çizgiler ve eski Türk motiflerin bir araya getirilmesiyle tasarlanan hamamlar ve havuzun izlenebildiği camlarla kaplı saunalar yer alıyor. 

YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA PROJELERE DEVAM EDİYOR

Demir İnşaat yurtdışı inşaat projeleri
Geçtiğimiz yıllarda Bulgaristan'da bir okul projesini gerçekleştiren İnşaat, 22.000 metrekarelik alan üzerinde, 60.000 metrekarelik inşaat alanı olan, otel, alışveriş merkezi, plaza ve konut inşaatının proje çalışmalarına devam ediyor. İnşaatına 2010'da başlanan planlanan proje, bölgenin önemli bir yaşam merkezi olacak.


Sporu bir yaşam biçimi haline dönüştürenler için tasarlanan fitness bölümü ise günışığı ve temiz havadan faydalanmayı sağlayan, dışa açılır camlarla çevrili. Aynı zamanda bu bölüme hizmet eden vitamin barı da bulunuyor. Profesyonel spor aletlerinin yanı sıra, spor dersleri için uygun alanlar da bulunuyor.


Siyahtema hakları saklıdır